Kapadokya Tatil 5 Paketi

Paket Detayları

- 5 Gece 6 Gün Tarihi Konakların Kemer Ve Mağara Odalarında Konaklama
- Sabah Kahvaltıları Ve Akşam Yemekleri Açık Büfe
- Odalarda Ücretsiz Çay Kahve Ve Kettle Hizmeti
- 3 Gün Günübirlik Kapadokya Turu Hediye (Günübirlik Kapadokya Turları Lanora Turizm Seyahat Acentası Tarafından Düzenlenecek Olup Fiyata Dahildir )
- Balon Turu,Atv Turu,Termal Havuz ,Atlı Safari ,Bisiklet Turu ,Balık Tutma (Bu Madde De Yer Alan Aktiviteler Fiyata Dahil Olmayıp Extradır)
- Teras veya Mağara da düzenlenecek karaoke, canlı müzik gibi eğlence programları(içecekler hariç)

TATİL PAKETLERİNDE AYNI ODA'DA
3.KİŞİ İÇİN KİŞİ BAŞI FİYATIN %60'İ
0-3 YAŞ ÜCRETSİZ
4-9 YAŞ KİŞİ BAŞI FİYATIN % 30 U
10-13 YAŞ KİŞİ BAŞI FİYATIN % 40 I
14-17 YAŞ KİŞİ BAŞI FİYATIN % 50 Sİ
18 YAŞ VE ÜSTÜ YETİŞKİN SAYILIR
Not: Müze giriş biletleri veya kartları, öğle yemekleri ve içecekler dahil değildir. Kapadokya Tatil Paketimiz Bir Otel Konaklama Paketi Olup Otelimize Ulaşım Sizlere Aittir. Ulaşım Hakkında Bilgi Almak İçin Bizleri Arayabilirsiniz. Günübirlik Kapadokya Turları Lanora Turizm Seyahat Acentası Tarafından Gerçekleştirecek Olup
1.Gün Green Tur (Ihlara Vadisi-Selime Katedrali-Gaziemir Yer Altı Şehri)
2.Gün Red Tur (Ürgüp-Göreme-Avanos-Uçhisar-Paşabağları-Peribacaları-Yer Altı Şehirleri-Asmalı Konak-Çavuşin- Çanak Çömlek Atölyeleri) Gerçekleştirilecektir.
3.Gün Yellow Tur (Güzelyurt Manastırlar Vadisi-Sivişli Kilise –St Gregorius –Güzelyurt Yer Altı Şehirleri-Hengameci Sokak) Gerçekleştirilecektir.

Oda Resimlerimiz

Herşey Dahil 2 Kişi Toplam : 2600 TL
Herşey Dahil Kişi Başı Toplam : 1300 TL
  • 24s Oda Servisi
  • Açık Büfe
  • Ücretsiz İnternet
  • Rehberlik Hizmeti
  • Konaklama

Kapadokya balayı tatili için yüzlerce balayı çiftinin kapadokya balayı otelleri olarak tercih ettiği Otelimiz le ilgili yorumları ve balayı odaları nın resimlerini inceleyebilirsiniz. Kapadokya balayı paketleri miz ile balayı tatilinizi daha özel hale getirmeye hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Kapadokya Balayı Fiyatları yazımızın tamamını okuyun!

Diğer Yorumlar

tripadvisor

Misafir Yorumları

Lori Bell
Cemil D.
2015-08-19
Mutlu huzur dolu bir kapadokya gezisi gerçekleştirdiğiniz için sağolun. Bir daha ki seneye Kapadokya ıhlara konaklarına bireysel gelmeyi düşünüyorum birazdaha uzun süreli tatil için.( Dipnot : personel ilgili , kaliteli hizmet anlayışı )
Lili Kids
Ayşe Çalışkan
2015-07-22
Üniversite arkadaşlarımla Grup olarak kapadokya gezisi planımızın çok güzel geçmesinden dolayı Lanora Turizme çok teşekkür ederim. Kapadokya bölgesinde yapılan bütün aktivitelerde bizlere yardımcı oldular. Otel konusundaki seçimleri yerinde kendimizi bin yıl öncesine tarihe götürdüler....
Brad Lopez
Mustafa Kolay
2015-06-08
Balayı gezimi Periler diyarı kapadokyayı tercih ederek geldiğimiz için çok mutlu olduk . Rehberden kaptana , aşçıdan resepsiyonda bizimle ilgilenen arkadaşlara teşekkür eder yeniden gelmek ümidiyle
Lori Bell
Oğuz ERKAN
2015-05-29
2015 Nisan ayında ziyaret ederken, mutluğu ve huzuru yeniden keşfettim. Şehirden uzak olması beni düşündürmüştü, boşa endişe etmişim... Gerçek tatil, gerçek hizmet kalitesi, samimiyetle sunulan ikramlar ve memnuniyetiniz için çırpınan harika bir personel... Transferler ve sunum mükemmel. Benden 5 yıldız.
Lili Kids
Nermin K.
2015-04-02
ıhlara Konakları hepsi birbirinden güzel konaklar bütünü..Ihlara konakları,Antik Gelveri Konağı,Karamanlı Konağı hepside birbirinden güzel otantik odalara sahip.Metin bey bütün odaları gezdirdikten sonra kalacağımız odaya karar verdik.3 gece geçirdik, doyamadık, tekrar gitmek isteğiyle ayrıldık.Odanın taş duvarları yüksek tavanı odada olduğumuz zamanlarda bize çok keyif verdi.Sabahları dinlenmiş ve uykuya doymuş kalktık.Uyandığımız anda kulağımıza gelen kuş,tavuk,horoz sesleri öyle güzeldiki.
Brad Lopez
Tuba Özyiğit
2015-03-15
herşey harikaydı anlatılmaz yaşanır ulasım rahat termal otele gidebilirsiniz günlük havuzlu2 gun turu güzel avanos harika ud eşliğinde yemek varhuzurlu yemekler çok güzel otantik begenmiyen zor çıkar derim